OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice

O nás

Společnost DM SERVIS CB s.r.o.


Byla založena v roce 1997 pány Klementem a Radkem Dvořákovými, jako rodinná firma, zabývající se převážně pneuservisem pro osobní a nákladní vozidla.


Od tohoto roku došlo k mnohým změnám a postupnému rozšíření nabízených služeb. V současné době čítá firma DM SERVIS CB s.r.o. 20 zaměstnanců a nabízí nejen kompletní pneuservis pro osobní, dodávkové, off road, nákladní, stavební a zemědělské vozy, ale i autoservis, ruční mytí vozidel, měření emisí a technické kontroly vozidel, moto servis a mnoho dalších služeb spojených s dopravou a údržbou vozidel.


Snahou společnosti DM SERVIS CB s.r.o. je poskytnout co nejkomplexnější služby týkající se pneuservisu i autoservisu. Zabýváme se také prodejem náhradních autodílů, autodoplňků, autopříslušenství a pevně doufáme, že uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Společnost DM SERVIS CB s.r.o. má dílny vybaveny stroji renomovaných značek té nejvyšší kvality, dodávaných společností REMA TIP TOP. K práci používáme převážně nářadí firmy WÜRTH, nesoucí značku výborné jakosti.

 

Kvalitu a úroveň nabízených služeb se snažíme neustále zvyšovat. Zaměstnanci naší společnosti jsou neustále proškolováni jak v oblasti prodeje pneumatik a náhradních dílů, tak i v jejich montáži či výměně.

 

Ukazatelem dobře odvedené práce je určitě spokojený zákazník.

 

Mezi největší zákazníky firmy DM SERVIS CB s.r.o. patří:

 

a mnoho dalších viz. naše reference »


Seznam smluvních leasingových společností:

 

ARVAL CZ, s.r.o., Business Lease s.r.o., ALD Automotive s.r.o., CREDIUM, a.s., VB Leasing CZ, spol. s r.o., Archer Sheridan s.r.o. (HERTZ), Autotreid s.r.o., ČSOB Leasing, a.s., ŠkoFIN, Autotreid s.r.o., SIXT (Motosport), Federal Expres Czech s.r.o., BASF spol. s r.o., Wintershall Gas spol. s r.o., Servis Leasing a.s., TEDOM a.s., ČEZ Energo s.r.o., TEPLO IVANČICE s.r.o., LEASE PLAN s.r.o.

 

Seznam servisních partnerů:

 

Pneuservis
Servis a opravy
Ruční mytí
Náhradní vozidlo
STK + Emise


PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg