GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice

Uskladnění pneu

Pro naše zákazníky nabízíme službu uskladnění pneumatik. Chcete-li, aby obutí na Vašeho motorového miláčka mělo co nejdelší životnost, je Vaši povinností se o něj pečlivě starat. K těmto povinnostem nepatří jen správné huštění pneumatik, správně seřízená geometrie, funkční tlumiče a klidná noha na plynu, ale je zapotřebí je také SPRÁVNĚ USKLADNIT po dobu, kdy je nevyužíváme pro nevhodnost k danému ročnímu období. Správné uskladnění pneumatik je podmíněno několika podmínkami:


 

Pokud nejste schopni svým pneumatikám tyto podmínky zajistit nebo nemáte dostatečný prostor pro uskladnění, neváhejte využít naší služby USKLADNĚNÍ PNEUMATIK. Cena za uskladnění je velice přívětivá a pneumatiky Vám to na oplátku vrátí svou životností. Navíc Vám tak odpadne nepříjemná starost s přenášením a převážením zašpiněných pneumatik či kol do pneuservisu na přezutí, kde hrozí případné zašpinění interiéru nebo oblečení.

 

Ceník uskladnění:

Sezóna osobní pneu 4 ks 605 Kč vč. DPH

Sezóna van + off road pneu 4 ks 908 Kč vč. DPH

Naše sklady jsou přes zimní období plně vytápěny a teploty se tak i při těch největších mrazech z daleka nepřiblíží k teplotám menším než 10°C . Tímto vytápěním také zajišťujeme to, aby pneumatiky byly po celý rok udržovány v suchém prostředí. Naopak v letních obdobích i při těch nejvyšších teplotách jsou teploty příjemné, protože sluneční svit nemá do skladových prostor přímý přístup. Pneumatiky jsou tak chráněny před UV zářením a vysokými teplotami. Splňujeme tak všechny podmínky, které jsou pro správné uskladnění důležité. 

Pneuservis
Servis a opravy
Ruční mytí
Náhradní vozidlo
STK + Emise

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení dotazu.


PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg