GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice
OBJEDNÁVKY 734 259 452
Okružní 2615, Č. Budějovice

O nás

Společnost DM SERVIS CB s.r.o.


Byla založena v roce 1997 pány Klementem a Radkem Dvořákovými jako rodinná firma, zabývající se převážně pneuservisem pro České Budějovice v rámci osobních a nákladních vozidlel.


Od tohoto roku došlo k mnohým změnám a postupnému rozšíření nabízených služeb. V současné době čítá firma DM SERVIS CB s.r.o. 20 zaměstnanců a nabízí nejen kompletní pneuservis pro osobní, dodávkové, off road, nákladní, stavební a zemědělské vozy, ale i autoservis, ruční mytí vozidel, měření emisí a technické kontroly vozidel, motoservis a mnoho dalších služeb spojených s dopravou a údržbou vozidel.


Snahou společnosti DM SERVIS CB s.r.o. je poskytnout co nejkomplexnější služby týkající se pneuservisu i autoservisu. Zabýváme se také prodejem náhradních autodílů, autodoplňků, autopříslušenství a pevně doufáme, že uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Společnost DM SERVIS CB s.r.o. má dílny vybaveny stroji renomovaných značek té nejvyšší kvality, dodávaných společností REMA TIP TOP. K práci používáme převážně nářadí firmy WÜRTH, nesoucí značku výborné jakosti.

 

Kvalitu a úroveň nabízených služeb se snažíme neustále zvyšovat. Zaměstnanci naší společnosti jsou pravidelně proškolováni jak v oblasti prodeje pneumatik a náhradních dílů, tak i v jejich montáži či výměně. Zároveň jsme si vědomi, že v této moderní době nemá zákazník času nazbyt. Proto vždy podnikáme veškeré kroky k tomu, aby provedené služby proběhly kvalitně, ale zároveň bez zbytečných průtahů. Rychloservis v Českých Budějovicích? To jsme my. Těšíme se na Vás!

 

Ukazatelem dobře odvedené práce je určitě spokojený zákazník.

 

Mezi naše největší zákazníky patří:

 

a mnoho dalších. Viz naše reference »


Smluvní leasingové společnosti

 

 

Naši servisní partneři

 

Pneuservis
Servis a opravy
Ruční mytí
Náhradní vozidlo
STK + Emise
premio
Společnost DM SERVIS SB s.r.o. se v roce 2020 připojila k evropské servisní síti PREMIO Pneu + Autoservis!
Více zde

PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg