GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice
OBJEDNÁVKY 734 259 452
Okružní 2615, Č. Budějovice

Servis a opravy

Kvalitní servis a opravy vozidel České Budějovice

Nabízíme kompletní servis pro osobní, dodávkové, off road, nákladní, stavební a zemědělské vozy. Postaráme se o motorová vozidla velkých firem, stejně jako o vozidla menších živnostníků a soukromých osob. 

Pečlivost a zodpovědnost

Poskytneme vám pravidelnou servisní prohlídku i opravu staršího či poškozeného vozidla. Díky našim zkušenostem jsme schopni rychle vyhodnotit stav vozidla a doporučit vám vhodné služby. Servis probíhá s naprostou důsledností a spolehlivostí

Po objednání vozidla na servis a jeho převzetí důkladně pořešíme detaily vašich požadavků, domluvíme se na rozsahu služeb, na předběžné ceně, způsobu servisu a průběhu práce. Po provedeném úkonu budete informování o poskytnutých službách a náš technik s vámi vozidlo důkladně projde či projede. 

Využijte našich služeb

Všechny naše služby probíhají v maximální komunikaci se zákazníkem a pokud v průběhu práce dojde ke komplikacím, náš technik vás bude o této skutečnosti s dostatečným předstihem kontaktovat. Neustále zkvalitňujeme naše služby a náš personál je špičkou v oblasti servisu pneu a kol a oprav aut. Prohlédněte si naše reference a v případě zájmu nás prosím kontaktujte

Ceník k náhledu ZDE.

Neustále rozšiřujeme nabídku a rozsah služeb, které nabízíme. Proto jsme v lednu 2021 zakoupili zbrusu nové nejmodernější 3D zařízení na seřízení GEOMETRIE kol Vašich osobních a užitkových vozidel.
Více ZDE.

oprava-skel-s-qr.jpg    cedule-renovace-svetlometu-s-qr-2.jpg    

ozon-2021.png

geometrie-3d.png

geometrie-3d-ii.png

Pneuservis
Servis a opravy
Ruční mytí
Náhradní vozidlo
STK + Emise
premio
Společnost DM SERVIS SB s.r.o. se v roce 2020 připojila k evropské servisní síti PREMIO Pneu + Autoservis!
Více zde

PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg