GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice
OBJEDNÁVKY 734 259 452
Okružní 2615, Č. Budějovice

Rozpoznejte včas závadu vozidla

Zachytit problém vozidla ještě v zárodku může ušetřit spoustu starostí i peněz. I malá závada dokáže spustit řetězec problémů, které mohou mít až likvidační následky. Jak poznáte, že je s vaším vozidlem něco v nepořádku? Na co se zaměřit?

Rozpoznejte včas závadu vozidla

Podvozek a ložiska

Pokud při jízdě po nerovnostech slyšíte klepání, nebo se vám vaše vozidlo zdá nadměrně hlučné, zbystřete, může to být skrytá závada. Podvozky na nekvalitních silnicích velmi trpí. Zabrat dostávají také ložiska kol, která mohou značit poškozenou pneumatiku nebo právě ložiskové opotřebení. 

Motor

Závadu motoru lze rozpoznat neurčitým vibrováním. Zkuste si za jízdy z kopce přibrzďovat v nízké rychlosti. Pocítíte-li zvýšené vibrace, navštivte servis. Nezapomeňte také na kontrolu provozních kapalin. Nedostatek motorového oleje může být velkým problémem a váš motor může úplně zničit. Různé nepřirozené zvuky motoru, či špatný start mohou být také předzvěstí závady na vozidle. Buďte všímaví a důslední.

Pozor na náhradní díly

Pokud bylo potřeba opatřit vaše vozidlo náhradními díly, dejte si pozor na jejich cenu a kvalitu. Levné náhradní díly se vám nakonec mohou velmi prodražit. Díly mohou být natolik opotřebené, že jejich další užívání udrží vaše vozidlo v chodu sotva pár týdnů. 

Pokud chcete mít jistotu opravdové kvality a máte problémy se svým vozidlem či motocyklem, obraťte se na nás. Jsme tým profesionálů, který se postará o vše potřebné. 

premio
Společnost DM SERVIS SB s.r.o. se v roce 2020 připojila k evropské servisní síti PREMIO Pneu + Autoservis!
Více zde

PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg