GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice
OBJEDNÁVKY 734 259 452
Okružní 2615, Č. Budějovice
Osobní automobily
Nákladní automobily + Autobusy
Průmyslové a zemědělské stroje
Motocykly a čtyřkolky
ALU a plechové disky
Uskladnění pneu
TPMS systém monitorování tlaku v pneumatikách
Lisování pneu

Jsme smluvní patrner pro přezouvání vozidel leasingových společností

Proč si vybrat náš servis?


RYCHLOST

Víme, že čas jsou peníze, a proto je naším cílem splnit Vaše požadavky v co nejkratším možném čase, aniž by utrpěla kvalita služeb. Čím dříve, tím lépe. Proto neváhejte Vaše auto svěřit do našich rukou a nečekejte na realizaci zbytečně dlouho. Váš doslova rychloservis České Budějovice.

SPOLEHLIVOST

Náš tým tvoří skupina pravidelně proškolovaných odborníků. Proto absolutně ručíme za všechny prováděné služby a zároveň usilujeme o zvyšování kvalit všech poskytovaných úkonů. Ať už jde o srovnání geometrie, přezutí pneumatik, ruční mytí vozidel či servis klimatizace, měření emisí a STK, spolehnout se na nás můžete v Českých Budějovicích i Vy.

ZÁRUKA

O našich stoprocentních výkonech nepochybujeme a ručíme za veškerou námi odvedenou práci. Nebojte se na nás obrátit s požadavkem nebo jen s prosbou o dobrou radu odborníka na servis aut. Poskytujeme záruku kvalitně odvedené a poctivé práce. Jsme Váš autoservis a pneuservis České Budějovice. Můžete nás najít i pod hesly "pneu Dvořák; CB pneu; geometrie kol České Budějovice."

JSME SMLUVNÍM PARTNEREM TĚCHTO SPOLEČNOSTÍ

premio
Společnost DM SERVIS SB s.r.o. se v roce 2020 připojila k evropské servisní síti PREMIO Pneu + Autoservis!
Více zde

PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg